..:: Śledź nas na ::..
  • 17 Wrzesień 2019 | Imieniny obchodzą: Justyna, Narcyz, Franciszek
  • Dziś obchodzimy: Dzień Wyzwolenia Białorusi
  • Do konca roku pozostało 106 dni.

Dom Kultury "Skarpa" SM Czuby - Lublin / Czuby / os.Skarpa / ul.Przytulna 4 - tel.(81) 527-46-48

DOM KULTURY "SKARPA"

zaprzasza dzieci na

AKCJE LATO 2019

wakacje

24.06.2019 – 09.08.2019

Już wkrótce rozpoczniemy zapisy dzieci na Akcję Lato 2019.

Organizujemy siedem tygodniowych turnusów od pierwszego dnia wakacji. Jak zwykle będziemy organizować dzieciom zajęcia w godzinach 9 - 15 przez pięć dni w tygodniu.

Wkrótce podamy szczegółowy plan. Tymczasem zapewniamy, że wzorem ubiegłych lat będzie u nas dużo zabaw w terenie, wycieczki autokarowe i ciekawe warsztaty artystyczne i techniczne.
Koszt tygodniowego turnusu 120 zl. /dla mieszkańców Skarpy zniżka 20 zł/

Zapisy rozpoczynamy 10 czerwca o godz. 12. Należy na miejscu wypełnić kwestionariusz lub pobrać ze strony oraz uiścić opłatę gotówką.

pobierz kartę zgłoszenia i regulamin pdf

Program wydarzeń w rozwinięciu artykułu...    \/

Już od poniedziałku 28 stycznia, od godz. 12 zaczynamy zapisy dzieci na Akcję Zima 2019. Szczegółowy program wkrótce. Już dziś zapewniamy dobrą zabawę, dużo ruchu na świeżym powietrzu i ciekawe warsztaty.

pobierz kartę zgłoszenia i regulamin pdf