..:: Śledź nas na ::..
  • 6 Sierpień 2020 | Imieniny obchodzą: Sława, Jakub, Stefan
  • Do konca roku pozostało 148 dni.

Dom Kultury "Skarpa" SM Czuby - Lublin / Czuby / os.Skarpa / ul.Przytulna 4 - tel.(81) 527-46-48

Dom Kultury Skarpa Spółdzielni Mieszkaniowej Czuby w Lublinie i Kultura Czubów zapraszają do uczestnictwa w akcji Lato w mieście, podczas której będą organizowane wycieczki autokarowe dla dzieci w wieku 7 - 13 lat.
Wyjazdy sprzed Domu Kultury Skarpa Spółdzielni Mieszkaniowej Czuby w Lublinie, który mieści się na ul. Przytulnej 4.
Uczestnicy będą podzieleni na małe grupy od 6 do 14 osób i będą pod opieką przez minimum 6 godzin dziennie (od godz. 9 ) Wszystkie wycieczki autokarowe do ciekawych miejsc o charakterze rekreacyjnym, ścieżek przyrodniczych, zabytków, miejsc historycznych wzbogacać będziemy cyklem warsztatów artystycznych, technicznych i ruchowych. Zajęcia będą prowadzone przez osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w pracy z dziećmi.
Dzieci można zapisać na dowolną ilość wycieczek. Zapisy zamykamy trzy dni przed terminem wycieczki.

pobierz kartę zgłoszenia i regulamin pdf

Procedura bezpieczeństwa przy zachowaniu reżimu sanitarnego, w okresie pandemii wirusa SARS-CoV-2, na terenie Domu Kultury Skarpa SM „Czuby” w Lublinie.

Szczegóły w rozwinięciu artykułu... \/

Terminy wycieczek:

30.06 – Kazimierz Dolny, Wąwolnica
2.07- Wojciechów ZOO
7.07 - Łęczna , ruiny folwarku i dinozaury
9.07 - Celejów - warsztaty czerpania papieru i ścieżka Tropem bociana podróżnika
14.07 - zamek w Bychawie
16.07 - ścieżka Czahary w Poleskim Parku Narodowym
21.07 - Ścieżka "Mosty"
23.07 - Dobre Podgórz - rezerwat przyrody
28.07 - Szlak ornitologiczny "Duży Ług"
30.07 - Kazimierz Dolny, Wąwóz Korzenny

Koszt

30/40 zł/osoba

Liczba uczestników wycieczek jest ograniczona.
Na wycieczki prosimy o założenie ubrań, których nie będzie szkoda pobrudzić i przyniesienie nakryć głowy, maseczek i płynu do dezynfekcji rąk w małym pojemniku.

Szczegółowe informacje o programie poszczególnych wycieczek dostępne będą na stronie Domu Kultury Skarpa na Facebooku.

Od poniedziałku do piątku w godzinach 15 - 16
•         w placówce Dom Kultury Skarpa , ul. Przytulna 4, po uzgodnieniu telefonicznym
•         telefonicznie pod numerem:  81 527 46 48