Wyszukiwarka

..:: Śledź nas na ::..
  • 8 Grudzień 2022 | Imieniny obchodzą: Maria, Wirginia, Wirgiliusz
  • Dziś obchodzimy: 
  • Dzień Kupca
  • Do konca roku pozostało 24 dni.
 

Dom Kultury "Skarpa" SM Czuby - Lublin / Czuby / os.Skarpa / ul.Przytulna 4 - tel.(81) 527-46-48

Wyniki konkursu plastycznego "W KRAINIE ZWIERZĄT'. 

Kategoria I 4-6 lat:

 

I miejsce  - Amelia Dąbrowska, lat 5, Przedszkole nr 52, n-l. – Elżbieta Bałanda

II miejsce – Wiktoria Mirosław, lat 6, Przedszkole nr 32, n-l – Joanna Samoń

II miejsce -  Krystian Maruszak, lat 5, Przedszkole nr 32, m-l Ewa Rak

III miejsce – Amelia Chruścik, lat 6, DK Skarpa, n-l Agata Roman

III miejsce – Alicja Dubik, lat 5, n-l Renata Nowak

Wyróżnienie – Witold Wypych, Przedszkole nr 58, n-l Agnieszka Pastusiak, Tamara Janczylik

Wyróżnienie – Maja Tomas, lat 6, DK Skarpa, n-l Agata Roman

Wyróżnienie – Emilia Kaleniecka, lat 4, Przedszkole nr 2, n-l Dorota Gałan,

                                                                                                   Beata Arendt- Paradowska

 

 

Kategoria  II  7-11 lat:

 

I miejsce – Patrycja Ulanicka , lat 11, KO Odeon, n-l Anna Kwiatkowska

II miejsce – Sofia Myroshnychenko, lat 11, DK Skarpa, n-l Agata Roman

II miejsce – Wiktoria Ostrokulska, lat 10, KO Odeon, n-l Anna Kwiatkowska

III miejsce – Dominika Chuderska, lat 11. SP nr 3, n-l Iwona Matraszek

III miejsce – Joanna Kudelska, lat 11, SP 22, n-l Marzena Żywicka

Wyróżnienie – Gabriela Tokarska, lat 8, SP 22, n-l Elżbieta Prokop

Wyróżnienie – Joanna Buza, lat 8, SP 22, n-l Elżbieta Prokop

Wyróżnienie – Zuzanna Przydatek, lat 11, SP22, n-l Marzena Żywicka

Wyróżnienie – Ewelina Kostecka, lat 9, SP 23, n-l Małgorzata Ciosek

Wyróżnienie – Aleksandra Zakrzewska, lat 8, SP 3, n-l Dominika Dołęga

Wyróżnienie – Hanna Pieńkoś , lat 8, SP 3, SP 3, n-l Dominika Dołęga

Wyróżnienie – Zuzanna Suseł, lat 8, SP 3, SP 3, n-l Dominika Dołęga

Wyróżnienie – Basia Chabudzińska, lat 8, DK Ruta, n-l Szymon Popielec

 

Kategoria III 12-15 lat

 

I miejsce – Lidia Maciejewicz, lat 14, SP 27, n-l Agnieszka Wojdyga

II miejsce – Antonina Trznadel, lat 12, DK Skarpa, n-l Agata Roman

III miejsce – Gabryela Lechman, lat 13, SP 22, n-l Marzena Żywicka

Wyróżnienie – Hanna Cwalina, lat 12, BK Błonie, n-l Mariola Załucka

Wyróżnienie – Paulina Jurek, lat 12, DK Skarpa, n-l Agata Roman

Wyróżnienie – Michał Smarzewski, lat 12, SP 22, n-l Marzena Żywicka

 

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU DZIĘKUJĘMY A LAUREATOM PONADTO GRATULUJEMY.

Zapraszamy na wernisaż 11 grudnia o godzinie 12.